25

NOV 2014

BIRKENSTOCK apavu raksturojums

Neviena cita ķermeņa daļa dzīves laikā nav pakļauta tik lielai slodzei kā pēdas. Pēdas uztur ķermeņa līdzsvaru, absorbē triecienus un nes visu ķermeņa svaru. Tāpēc ir ļoti svarīgi tās atbalstīt cik labi vien iespējams un to var izdarīt ar Birkenstock. Birkenstock apavi ir pieejami divos platumos un to iekšzole ir veidota, kā veselas pēdas izliekumu atspulgs. Birkenstock apavi sniedz stingru atbalstu vietās, kur tas ir nepieciešams, bet tai pašā laikā tajos ir pietiekami daudz vietas, lai pēdas varētu brīvi kustēties. Tas nodrošina to, ka Birkenstock apavos jūs varēsiet komfortabli stāvēt un staigāt stundām ilgi.

BIRKENSTOCK apavu iekšzole
1. Dziļa papēža kape
Stingri notur pēdu un saglabā papēža profilu.
2. Šķērsvelves atbalsts
Palīdz pārdalīt spiedienu no pēdas vidus uz pēdas priekšdaļu.
3. Ārējās un iekšējās garenvelves atbalsti
Atbalsta pēdas un nodrošina papēža stabilitāti.
4. Pirkstu pacēlums
Vada kāju pirkstus, nodrošinot dabīgu pēdas pārvēliena kustību.
5. Korķa lateksa materiāla iekšzole
Ļoti lokana, nodrošinot īpaši augstu komforta līmeni.
6. Zamšādas pārklājums
Rada pēdām veselīgu vidi.
7. Paaugstināta zoles mala
Speciāli paaugstināta mala, lai aizsargātu kāju pirkstus.

 bstock

Daudzi apavi ir daudz par ciešu dabiskai pēdas formai. Tie ierobežo kāju pirkstus un spiediens pēdās nav sadalīts vienmērīgi. Iespējamās šādu apavu nēsāšanas sekas ir sāpīgas un deformētas pēdas. Oriģinālā Birkenstock iekšzole ir veidota ņemot vērā veselas pēdas formu, tā vienmērīgi sadala ķermeņa svaru pēdā, nodrošina stingru atbalstu un atļauj brīvas kustības.

birkenss

Attēlā redzams, kā nēsājot pārāk šauras kurpes pēda ieņem nepareizu stāvokli un tas var novest pie pēdas pirmā pirksta deformācijas un šķība īkšķa. 

 

Sandales vai citi zempapēžu apavi ļauj jums staigāt dabiski un ļauj ieņemt dabisku stāju (5.att): ikru muskuļi atslābst, atļaujot 90% ķermeņa svara balstīties uz pēdas aizmuguri, īpaši papēža kaula, kas ir pēdas stiprākais kauls. Papēža kauls darbojas kā dabisks amortizators katrā solī, tam ir stingrs aizsargājošo audu slānis, kas polsterē triecienus.

birkenss1birkenss2

Augstpapēžu apavi darbojas citādāk: ķermeņa svars tiek pārnests uz priekšu, liekot pēdas priekšdaļai nest līdz pat 50% ķermeņa svara (4.att).

Kāju pirksti un pēdas vidusdaļas kauli ir pakļauti palielinātai slodzei un liek ikra muskuļiem sasprindzināties. Ķermenis ieņem nevajadzīgi saliektu stāvokli- iegurnis sagāzies uz priekšu un mugurkauls nedabiski saliecies. Nomainīt augstpapēžu apavus uz zempapēžu apaviem ir ieteicams, lai izvairītos no pēdu, kāju un muguras savainojumiem. Mēs iesakām nēsāt – modes apavus cik bieži nepieciešams un Birkenstock apavus cik bieži vien iespējams!

Birkenstock apavi ir pieejami divos platumos. Kompānijas ilggadīgā pieredze apavu ražošanā ir parādījusi, ka lielākā daļa cilvēku nav apmierināti ar to kā der viņu apavi, jo lielākā daļa apavu tiek ražota dažādos garumos, bet ne dažādos platumos. Šī iemesla dēļ Birkenstock apavi tiek piedāvāti divos platumos: normāla platuma normālām pēdām un šaurāka platuma īpaši slaidām pēdām. Apava virspuses materiāli ir prefekti adaptēti zoles platumam, lai apavi perfekti derētu. Kombinācijā ar pielāgošanas iespēju izmantojot sprādzes, jūs varat perfekti un individuāli piemērot Birkenstock apavus savām pēdām.

www.birkenstock.de